SK Hodkovice nad Mohelkou o. s. – VESEC A 4:2 (2:2)

SK Hodkovice nad Mohelkou o. s. – VESEC A   4:2 (2:2)

Berka – Havlišta, Háza, Brauner (75' Fronc ml.), Fronc st. – Macháček, Jurák, Smejkal, Nýdrle (80' Raška), Šišlák – Tichý (60' Klikorka)

Hodkovice – 8' Jiránek, 24' Janků, 80' Jurák (VG), 89' Košek

rozhodčí:  Paulus, Všetečka, Sirota
diváci: 85

komentář trenéra:

První poločas začal útočně z obou stran a po hezkých akcích to bylo v 8. minutě už 1:1. Šance se i v další části hry střídali na obou stranách a ve 24. minutě vstřelil domácí Janků gól na 2:1. Ve 32. minutě vyrovnal po hezké akci Jurák a šancí na další branky bylo na obou stranách ještě mnoho, ale nikdo z hráčů už brankáře nepřekonal. Do šaten se tak šlo za stavu 2:2. Druhý poločas byl vyrovnaný do 65. minuty, kdy šel Šišlák sám na domácího brankáře, ale místo toho aby zakončil sám, tak ještě nahrával Macháčkovi do ofsajdu. Od té doby už byly Hodkovice lepším týmem a zatlačily nás před naší branku. Odolávali jsme až do 80. minuty, kdy se domácí po nešťastné teči našeho stopera dostali do vedení 3:2. V úplném závěru jsme hráli v defenzivě pouze na tři obránce, v důsledku čehož domácí navýšili konečný stav na 4:2.