SK VTJ RAPID Liberec, z. s. – VESEC A 1:3 (0:3)

Berka – Suska, Háza, Jurák, Fronc st. – Klikorka (71‘ Müller), Tichý (90‘ Kropáček), Maršík, Vácha, Šišlák – Buchner

Branky:

87‘ Železný – 12‘ Háza, 17‘ Buchner, 31‘ Buchner

Komentář trenéra:

Utkání se hrálo na menším hřišti, z čehož jsme měli trochu obavy. Kluci ale předvedli výborný výkon a v prvním poločase, kdy nás domácí doslova „válcovali“, to byla krása a dokázali jsme Rapid dokonale zaskočit. Výjimkou byla jediná chyba v obraně, kterou ale soupeř nepotrestal. Po gólech Házy a Buchnera jsme šli do šaten za stavu 0:3. Mohlo být ještě veseleji, kdybychom proměnili další šance.

Druhá půlka utkání měla trochu jiný průběh. Soupeř nás více zatlačil, ale šancí si moc nevypracoval. My jsme hrozili převážně z brejků po ztrátách domácích, avšak bez úspěchu. A tak domácí v 87. minutě pouze snížili. Vím jsme jim ale už nedovolili. Můžeme se tak radovat ze 3 bodů do tabulky a tentokrát také z dobré kolektivní hry celého týmu.