Berka – Havlišta, Fronc st., Maršík, Suska – Macháček, Jurák, Valenta, Vlach – Štěpánek, Tichý

Žibřidice – 11' Smola, 57' a 67' Patka

rozhodčí:  Švec, Klimt, Folk

diváci: 50

komentář trenéra:

Do tohoto zápasu jsme bohužel vstupovali bez čtyř hráčů základní sestavy a také to v prvních 20 minutách bylo na naší hře znát jak směrem dopředu, tak i v defenzivě. Domácí nás od začátku zatlačili do obrany a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Potrestali nás ale jenom jednou, konkrétně v 11. minutě Smola, který prostřelil brankáře Berku z úhlu. Všechny ostatní šance Berka pochytal, nebo domácí netrefili branku. Naše chvíle přišla ve 21. minutě, když nejdříve obránce odkopl míč poskakující na brankové čáře, ale naštěstí jenom k Jurákovi, který byl při snaze udělat klíčku podkopnutý domácím obráncem, a pískala se penalta. Tu proměnil Macháček a bylo srovnáno. V té chvíli jsme zjistili, že můžeme hrát vyrovnaný fotbal a začali jsme čím dál víc vystrkovat růžky. Ve 27. minutě už jsme vedli po brance Štěpánka a začali jsme hrát ještě lépe. Zejména jsme se srovnali v obrané fázi a soupeř už neměl tolik prostoru k zakončení. Ve 37. minutě dobře hrající Jurák upravil na 1:3 a o čtyři minuty později Tichý dokonce navýšil na 1:4, což domácí očividně zaskočilo. V poločasové přestávce jsme se připravovali na to, že na nás domácí „vlétnou“ a budou chtít dát rychle gól. To se také vyplnilo a začal se na nás valit jeden útok za druhým. Náš tým odolával až do 57. minuty, kdy z penalty snížil Patka. Pak přišla 67. minuta a další gól téhož hráče, tentokrát hlavou, znamenal snížení na 3:4. Vítr z plachet domácím vzal hned vzápětí Jurák, který se prosadil o minutu později a navýšil na 3:5. Závěr zápasu byl trochu vyhrocený, domácí přitvrdili, a na některých zákrocích bylo vidět, že domácí nemůžou unést prohru, kterou ještě umocnil Vlach v 85. minutě. V 87. minutě pak po krásném centru Štěpánka a výborném „voleji“ Rašky uzavřel skóre svým třetím gólem Jurák z dorážky do prázdné branky. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za dobrý výkon a ještě lepší bojovnost.