Berka (46' Němec), Fronc, st., Fronc, ml., Vácha, Kašpar, Jurák, Smejkal, Soukup (65' Müller), Háza, Tichý, Zajbrdlík (65' Veverka)

branky:

Soukup 2x, Jurák 2x, Vácha 2x, Háza, Fronc ml.

komentář trenéra:

Od začátku jsme měli převahu ve hře a více jsme byli na balónu. Nově složená obrana ale dvakrát chybovala a souper se snadno dostal do vedení 0:2, což náš tým na chvíli vyvedlo ze hry. Od 25. minuty už jsme hru zase kontrolovali a vytvářeli si spoustu šancí. Soupeře jsme zatliačili na vlastní polovinu a z toho pramenily branky. Po pěkných akcích jsme v polovině zápasu vedli 4:2.

Ve druhé půli jsme navázali na dobrou hru a soupeře jsme do vážnějších šancí nepouštěli. Po 75. minutě jsme ale pomalu polevovali, především vlivem únavy našich hráčů, pravděpodobně vlivem tréninku předchozí den a náročným presingem z prvního poločasu.

Konečný výsledek 8:2 a hra, kterou jsme se prezentovali, nebyla vůbec špatná a po fyzické stránce nám zápas také jistě pomohl. Dobře jsme navázali na dlouhou a náročnou přípravu před sezónou.