Berka – Havlišta, Háza, Maršík, Fronc st.– Suska, Jurák, Smejkal, Šišlák – Vlach, Macháček

Jablonné v P. – 39' Yakubu

rozhodčí:  Čurda, Havel, Lopuszynski

diváci: 170

komentář trenéra:

Ve 4. kole jsme na našem hřišti přivítali soupeře ze Cvikova. Věděli jsme, že v minulém ročníku to byl tým, který bojoval o přední příčky, ale po odchodu několika jejich hráčů jsme netušili, co nás čeká. Ze začátku to podle toho také vypadalo. Prvních 30 minut to bylo z obou stran opatrné a ani jeden z týmů se nikam nehrnul a zdálo se, že moc gólů nepadne. Ale přišla 30 minuta a náš nejlepší střelec Šišlák "rozjel gólostroj" a šli jsme do vedení 1:0. O tři minuty později přidal Šišlák svůj druhý gól a bylo to 2:0. Za další tři minuty se trefil Vlach a vypadalo to na jasnou záležitost. Ve 39. minutě jsme však byli málo důrazní ve vlastním vápně, což se nám nevyplatilo a soupeř snížil na poločasových 3:1. Druhý poločas jsme už ale nenechali nikoho na pochybách a začali jsme hosty jasně přehrávat a dostávat se do šancí. A jednu takovou proměnil v 56. minutě Macháček a bylo to 4:1. Pak v 64 . minutě uzavřel naší pátou brankou Šišlák hattrick a o vítězi bylo rozhodnuto. Další gól vstřelil dobře hrající Jurák, který 81. minutě svým druhým zásahem uzavřel skóre zápasu na konečných 7:1. A to kdyby jsme proměňovali ještě další jasné šance , mohli hosté odjet klidně i s 10 góly. S předvedenou hrou jsme spokojení a myslím, že se utkání muselo líbit i divákům. Doufám, že nás přijdou podpořit i příští sobotu, kdy nás od 16:30 čeká derby ve Vratislavicích.