VESEC A – TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z. s. 6:5 (4:2)

Berka – Suska, Háza, Jurák, Fronc st. – Fronc ml., Kašpar, Maršík, Klikorka (46‘ Valenta) – Vlach, Šišlák (72‘ Havlišta)

Branky:

16‘ Vlach, 24‘ Šišlák, 29‘ a 57‘ Jurák, 30‘ Šišlák, 57‘ Jurák – 8‘ Horáček, 32‘ a 59‘ Oberreiter, 50‘ Jirsa, 71‘ Havlíček, 82‘ Bartoš

Komentář trenéra:

První šanci zápasu měl hned na začátku Vlach, ale přestřelil. Zato hosté svojí první příležitost v 8. minutě proměnili a šli do vedení. V 16. minutě Vlach již uspěl a přišla na řadu naše nejlepší část utkání, kdy jsme gólmana soupeře během 15 minut překonali hned třikrát. Bohužel hned po 4. brance přišlo snížení z penalty a poločasový výsledek tak byl 4:2.

Do druhé poloviny jsme vstoupili dobře, a i přes několik neproměněných příležitostí jsme navýšili vedení už na 6:2. To nás ale dost ukolébalo a přestali jsme hrát aktivně. Začali vyrábět chyby, které soupeř trestal. Na konce jsme byli rádi za „hubený“ rozdíl 6:5 a 3 body do tabulky. Ke spokojenosti ze hry jsme měli ale daleko.